Çerez Örnek
canlı destek

İş Yükü Analizi Çalışmaları

 
İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü bünyesinde yürütülen “İş Yükü Analizi”  kapsamında  Fakülteler, Enstitüler, Meslek Yüksekokulları, Yüksekokullar  ve Daire Başkanlıklarının  alt birimlerini içeren iş yükü analiz çalışmaları yapılmaktadır. 
 
Daire Başkanlıkları ile ilgili olarak yapılan  çalışmalar kapsamında Personel Daire Başkanlığı pilot birim olarak seçilerek İş Yükü Analizi formları oluşturulmuştur. Bu  kapsamda her birimden tek bir “BİRİM FORMU” ile şubelerdeki tüm çalışanlara ilişkin “BİREY FORMU” nun excel formatında doldurarak birimimize 20 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar gönderilmesi beklenmektedir.Formlar  tek bir excel dosyada gönderilecektir. Şubeler excel dosyasının ilk sayfasında birim formu oluşturacak, diğer sayfalarda ise birimdeki her bir çalışanın kişilerin ismi ile kaydedilerek oluşturulmuş bireysel formlarını oluşturarak aynı dosyada göndereceklerdir.
 
Diğer birimlere ilişkin olarak yapılan görüşmeler ve benzer çalışmalar dikkate alınarak ortak kriterler belirlenmiş ve alt birimlerdeki görev yapan çalışanlar ile birim işlerine ilişkin bilgilerin   20 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar  koordinatörlüğümüze göndermeleri beklenmektedir.
 
 
 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ